Hercules 65 jaar!

Geplaatst op donderdag 29 oktober 2020

resized_20201029_135900.jpg

Op 25 oktober 1955 werd 'drumband' Hercules opgericht. Helaas konden onze jubileumactiviteiten dit jaar niet doorgaan. Om in plaats van een feestje nu thuis de avond gezellig door te komen, werden onze leden en instructeurs verrast met een kleine attentie in de vorm van een pakketje met een drankje en een knabbeltje.

En we wilden toch ook even onze jubilarissen in het zonnetje zetten. Bert is 65 jaar lid! Deze bijzondere mijlpaal wilden we niet zomaar voorbij laten gaan en dus werd hij thuis verrast door twee bestuursleden die hem een mooi cadeau en de vergulde bondsspeld met twee robijntjes en bijbehorende oorkonde overhandigden.
Johan is 45 jaar lid en ook hij werd thuis verrast met een heerlijk bierpakket.

Bert en Johan, nogmaals van harte gefeliciteerd en bedankt voor jullie jarenlange inzet voor onze vereniging! Wij hopen dat wij volgend jaar samen weer een feestje kunnen vieren en alsnog het glas kunnen heffen op jullie jubileum.

Tot zolang houd moed en blijf allemaal gezond! 


« vorige   |   nieuwsoverzicht   |   volgende »