Opheffing show & twirlgroep

Geplaatst op dinsdag 12 april 2016

resized_DAG1_Logo_DSC_0041.jpg

Het was al enige tijd bekend dat enkele leden zouden stoppen na het NK. Omdat er al enige tijd geen nieuwe aanwas meer is, bleven er hierdoor slechts enkele leden over. Dit is eigenlijk te weinig om nog als groep door te gaan. In onderling overleg is dan ook besloten de Show & Twirlgroep op te heffen. Wij doen dit met pijn in ons hart, omdat de majorettes altijd onlosmakelijk verbonden zijn geweest aan onze vereniging. Maar ook hier geldt dat tijden veranderen....

Dit betekent ook dat we afscheid nemen van Denise Roelands als instructrice. Denise heeft zich vele jaren ingezet voor de majorettegroep van onze vereniging. Eerst als lid, later als instructrice. Onder haar leiding hebben de dames mooie successen behaald op de verschillende concoursen en kampioenschappen. Wij bedanken Denise voor haar onuitputtelijke inzet van de afgelopen jaren en wensen haar nog veel succes toe met haar verdere twirlcarrière!

 


« vorige   |   nieuwsoverzicht   |   volgende »